Intencje mszalne Kruszyn

Czerwiec roku Pańskiego 2024

24 poniedziałek 18:00 – + Jan Choryłek
25 wtorek 18:00 – o błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty i Pawła Kiepurów w 2 rocznicę ślubu
27 czwartek 18:00 – + Krystyna, + Jan – Chamier-Gliszczyńscy
28 piątek 18:00 – + Zbigniew, + Stanisław – Janus
29 sobota 18:00 – o błogosławieństwo Boże dla Pawła i Piotra Maciak i dla Pawła Zakrzewskiego
30 niedziela 8:00 – o błogosławieństwo Boże dla Państwa Koptyrów w 40 rocznicę ślubu; 12:00 – o błogosławieństwo Boże dla Państwa Danuty i Zbigniewa Wołoch w 50 rocznicę ślubu

Lipiec roku Pańskiego 2024

1 poniedziałek 18:00 – Msza święta zbiorowa za zmarłych
2 wtorek 18:00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
4 czwartek 18:00 – o błogosławieństwo Boże dla kapłanów
5 piątek 18:00 – o błogosławieństwo Boże dla Marii Posadowskiej z okazji urodzin
6 sobota 18:00 – + Katarzyna Soszyńska (5 rocznica śmierci)
7 niedziela 8:00 – + Waldemar Modl (1 rocznica śmierci); 12:00 – o błogosławieństwo Boże dla członków Róż Różańcowych z Kruszyna
14 niedziela 8:00 – + Ewa Jurasik, + Ryszard, + Adrian; 12:00 – o błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa w 28 rocznicę urodzin i dla Jana w 18 rocznicę urodzin
21 niedziela 8:00 – + Janina, Stanisław – Gadzińscy; 12:00 – o błogosławieństwo Boże dla Gabrieli i Nadii Zagórskich
28 niedziela 8:00 – o błogosławieństwo Boże dla Anny z okazji urodzin i imienin; 12:00 – + Anna Jaskólska, ++ Jaskulskich, Stasików

Sierpień roku Pańskiego 2024


2 piątek 18:00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
4 niedziela 8:00 – o błogosławieństwo Boże dla Mileny; 12:00 – o błogosławieństwo Boże dla członków Róż Różańcowych z Kruszyna
5 poniedziałek 18:00 – Msza święta zbiorowa za zmarłych
11 niedziela 8:00 – ++ rodziców: Anna, + Sławomir – Cieśla, ++ Krzyśko, ++ Cieśla, + Józef Drozda; 12:00 – + Wiktor Czernigiewicz
15 czwartek 8:00 – o błogosławieństwo Boże dla Andrzeja Pawlikowskiego z okazji 50 rocznicy urodzin; 12:00 – o błogosławieństwo Boże dla Agnieszki, Izabeli i Madleny w dniu urodzin
16 piątek 18:00 – o błogosławieństwo Boże dla Marioli i Rafała Szymczak w 27 rocznicę ślubu
17 sobota 18:00 – + ks. prałat Edward, + Katarzyna Bober, + Janina Komórek
18 niedziela 8:00 – + Matylda, + Władysław – Łaniocha (3 rocznica śmierci); 12:00 – + Danuta, + Emil – Siodłak
23 piątek 18:00 – o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziny Walskich w 35 rocznicę ślubu
24 sobota 18:00 – o błogosławieństwo Boże dla Aleksandry Walenga w 18 rocznicę urodzin
25 niedziela 8:00 – podziękowanie za plony – Dożynki; 12:00 – o błogosławieństwo Boże dla ks. Ludwika w dniu imienin
26 poniedziałek 18:00 – + Michalina, + Franciszek – Konefał
27 wtorek 18:00 – + Wojciech Kraśnicki (13 rocznica śmierci)
29 czwartek 18:00 – + Joanna Musiarz (3 rocznica śmierci)
30 piątek 18:00 – + Bogdan Rogoziński, + Edmund, + Zofia – Rogozińscy, + Helena, + Witold – Domagała
31 sobota 18:00 – o błogosławieństwo Boże dla Jana Choryłka z okazji urodzin